Ogłoszenia dotyczące witryny

Legia Akademicka

Budny Bartosz -

Szanowny Studencie, 

jeżeli chcesz w trakcie studiów zdobyć dodatkowe kwalifikacje albo zupełnie nowy zawód i zostać żołnierzem Rzeczypospolitej Polskiej, zapraszam do udziału w projekcie dedykowanym dla studentów - Legia Akademicka. W celu uzyskania dodatkowych  informacji na temat tego przedsięwzięcia proszę o kontakt i jednocześnie  zapraszam do grupy FB: LA PUZIM 2022  https://www.facebook.com/groups/4493797430689186

Udział w projekcie jest bezpłatny. 
--
Z serdecznymi pozdrowieniami,
dr Rafał  Panfil
Koordynator Uczelniany projektu Legia Akademicka
Kom. +48 511 446 775,


Informacja dotycząca praktyk zawodowych

Budny Bartosz -

SZANOWNI STUDENCI,

Informujemy, że każdy student rozpoczynający praktyki zawodowe zobowiązany jest do wcześniejszego kontaktu z Doradcą Zawodowym z Uczelnianego Biura Karier p. Anitą Moczulak.

W pierwszej kolejności prosimy o pilny kontakt osoby, które nie mają wybranego miejsca odbywania praktyki zawodowej i potrzebują konsultacji, wsparcia ze strony Uczelni w tym zakresie.

Doradca Zawodowy postara się również odpowiedzieć na pytania i wątpliwości w zakresie przygotowania do odbywania praktyk zawodowych oraz przeprowadzi poradę i diagnozę doradczą z wykonaniem indywidualnego planu działania.

W związku z sytuacją epidemiologiczną spotkania mogą odbywać się indywidualnie bezpośrednio na terenie Uczelni lub on-line( spotkanie na MEET) po wcześniejszym umówieniu daty i godziny spotkania.

Dane kontaktowe doradca zawodowy mgr Anita Moczulak adres e-mail anita.moczulak@puzim.edu.pl telefon 23 672 20 50 wew.2142 lub tel. kom. 509026417 (kontakt telefoniczny możliwy od poniedziałku do piątku w godzinach 08.00-16.00)